gliemeziUNzale krokusiBite lauksKoki rozeDzeltenaSarkana struklakaAkmeni UdensrozesUdensKoki
AddThis Social Bookmark Button
 

Sadarbība ar institūcījām

Latvijas investīciju un attīstības aģentūra


Sadarbība
Latvijas Investīciju un attīstība aģentūras (LIAA) jau vairāk kā astoņpadsmit gadus veic pasākumus ārējās tirdzniecības veicināšanai un ārvalstu investīciju piesaistei. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), piesaistot ES struktūrfondu līdzekļus, ir radusi iespēju paplašināt savu pakalpojumu klāstu eksporta atbalstam. 
Sākot ar 2011. gadu LIAA rīko Latvijas uzņēmumu nacionālos stendus starptautiskajās nozaru izstādēs ārvalstīs, kā arī plāno atvērt jaunas pārstāvniecības perspektīvākajos Latvijas preču un pakalpojumu noieta tirgos.
LIAA sniedz pakalpojumus - konsultācijas par ārvalstu tirgiem, sadarbības partneru meklēšanu, vizīšu, tirdzniecības misiju, semināru un kontaktbiržu organizēšanu, kā arī Latvijas produktu un pakalpojumu mārketinga kampaņas.
Finansējums līdzšinējiem un jaunajiem eksporta pakalpojumiem piesaistīts no Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta „Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros, kas nākamo trīs gadus laikā ļaus papildus izmantot 1,5 milj. Ls.
ES struktūrfondu finansējums ļauj LIAA sniegt savus pakalpojumus Latvijas potenciālajiem un esošajiem eksportētājiem kā līdz šim, bez maksas, taču daudz plašākā klāstā, jo LIAA pakalpojumu izmaksas tiks segtas, uzņēmējiem piešķirtā de minimis atbalsta ietvaros. LIAA ar visiem klientiem slēdz ilgtermiņa sadarbības līgumus, kuros precīzi tiek noteikta gan LIAA pakalpojumu sniegšanas, gan saņemtā atbalsta uzskaites kārtība.


 
 
 
 
 
 

@LBHRA.LV